Po několika měsících karantény se Itálie postupně otevírá. Slavné památky, jako například šikmá věž v Pise nebo římské Koloseum, už vítají první návštěvníky po vynucené pauze. Ve středu čeká tuto zemi další milník − vláda povolí Italům volné cestování mezi jednotlivými regiony. Mnozí lidé tak budou moci vyrazit na dovolenou nebo třeba na prodloužený víkend do svých domů a apartmánů na pobřeží či na pláži.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se