Nákaza koronavirem hrozila všem zaměstnancům nemocnic, měli by za to podle zdravotnických odborářů dostat finanční odměnu.

"Personál z nejrizikovějších pracovišť si zaslouží 45 tisíc za měsíc, ostatní zdravotníci 30 tisíc a nemocniční údržbáři či kuchařky 20 tisíc. Potřeba by na to bylo asi osm miliard," uvedla předsedkyně zdravotnického odborového svazu Dagmar Žitníková.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se