Nákaza koronavirem hrozila všem zaměstnancům nemocnic, měli by za to podle zdravotnických odborářů dostat finanční odměnu.
"Personál z nejrizikovějších pracovišť si zaslouží 45 tisíc za měsíc, ostatní zdravotníci 30 tisíc a nemocniční údržbáři či kuchařky 20 tisíc. Potřeba by na to bylo asi osm miliard," uvedla předsedkyně zdravotnického odborového svazu Dagmar Žitníková.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.




