Německý Bayer, největší chemický koncern na světě, se rozhodl ukončit zhruba dva roky se vlekoucí kauzu v USA, která ho už stála nemálo peněz a také značně poškodila jeho veřejnou pověst. Američanům, kteří se na něm soudně domáhají odškodnění za těžkou zdravotní újmu, dohromady vyplatí skoro 11 miliard dolarů, v přepočtu kolem 258 miliard korun.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





