Zpoplatněním vjezdu řidičů do centra se Praha plánuje zařadit během šesti let k městům, jako je Londýn nebo Milán. Po konci hlavní vlny koronavirové pandemie obdržel magistrát už dříve zadanou studii, která nabízí několik variant, jak dopravu ve středu města omezit. Práce na vybudování mýta by měly začít už během léta.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








