Společnost Deutsche Telekom dobré čtyři roky intenzivně jedná s čínskou firmou Huawei, výrobcem mobilních telefonů, ale hlavně největším světovým dodavatelem zařízení pro mobilní sítě. Se společností, které Spojené státy zakázaly přístup na trh, neboť ji podezírají, že své špičkové technologie zneužívá ke shromažďování citlivých informací, tedy ke špionáži ve prospěch Pekingu.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se