Společnost Deutsche Telekom dobré čtyři roky intenzivně jedná s čínskou firmou Huawei, výrobcem mobilních telefonů, ale hlavně největším světovým dodavatelem zařízení pro mobilní sítě. Se společností, které Spojené státy zakázaly přístup na trh, neboť ji podezírají, že své špičkové technologie zneužívá ke shromažďování citlivých informací, tedy ke špionáži ve prospěch Pekingu.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



