Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch ve čtvrtek před poslanci skládal účty za boj s epidemií koronaviru. Na mimořádné schůzi svolané na popud Pirátů odpovídal na otázky, jak je připravený na případnou druhou vlnu epidemie nebo kdo zavinil rozšíření nákazy nemoci mezi zaměstnanci dolů na Karvinsku a proč vláda udělala tak málo pro to, aby zabránila dalšímu šíření. Podle Vojtěcha vláda nic nezanedbala a situace na Karvinsku se uklidňuje.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.




