Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch ve čtvrtek před poslanci skládal účty za boj s epidemií koronaviru. Na mimořádné schůzi svolané na popud Pirátů odpovídal na otázky, jak je připravený na případnou druhou vlnu epidemie nebo kdo zavinil rozšíření nákazy nemoci mezi zaměstnanci dolů na Karvinsku a proč vláda udělala tak málo pro to, aby zabránila dalšímu šíření. Podle Vojtěcha vláda nic nezanedbala a situace na Karvinsku se uklidňuje.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se