Pokud se vyhledávání lidí, kteří se setkali s nakaženými koronavirem, omezí jen na vážné případy, ztratí Česko podle epidemiologa Rastislava Maďara přehled o šíření infekce. "Téměř jistě by došlo ke zvýšení počtu těžkých stavů a úmrtí," sdělil HN lékař, který koncem srpna odešel z postu poradce ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha (za ANO).
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







