Před dvěma týdny ještě vláda se svými plány couvla a roušky se vrátily jen do vlaků, autobusů nebo na úřady. Od čtvrtka ale pro celé Česko platí, že nos a ústa je potřeba si zakrýt téměř kdekoli pod střechou. Vláda to odůvodňuje prevencí a příliš velkým nárůstem počtu případů onemocnění covidem-19. Jedním z nejrizikovějších regionů je podle úřadů Praha. Belgie a Německo dokonce ve středu zařadily české hlavní město na seznam rizikových oblastí.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se