Před dvěma týdny ještě vláda se svými plány couvla a roušky se vrátily jen do vlaků, autobusů nebo na úřady. Od čtvrtka ale pro celé Česko platí, že nos a ústa je potřeba si zakrýt téměř kdekoli pod střechou. Vláda to odůvodňuje prevencí a příliš velkým nárůstem počtu případů onemocnění covidem-19. Jedním z nejrizikovějších regionů je podle úřadů Praha. Belgie a Německo dokonce ve středu zařadily české hlavní město na seznam rizikových oblastí.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






