Americký koncern Boeing má velkou naději, že jeho stroj 737 Max bude smět už koncem letošního roku opět létat. Úsporný dopravní letoun měl výrobci pomoci v souboji o zákazníky s evropským Airbusem. Od loňského března však nesměl po dvou katastrofách vzlétnout.
Koncern v důsledku toho přišel o miliardy dolarů a také o důvěru zákazníků.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








