Všichni obyvatelé domů seniorů se začnou od středy testovat, zda nejsou nakaženi koronavirem. Testování má být dokončeno do 11. listopadu. Opakovat se má poté každý týden. Rozhodl o tom ministr zdravotnictví Jan Blatný (za ANO) ve vyhlášce, kterou vydal jeho resort o víkendu. Povinné testování se bude týkat i domovů pro osoby se zdravotním postižením a podobných zařízení.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






