Všichni obyvatelé domů seniorů se začnou od středy testovat, zda nejsou nakaženi koronavirem. Testování má být dokončeno do 11. listopadu. Opakovat se má poté každý týden. Rozhodl o tom ministr zdravotnictví Jan Blatný (za ANO) ve vyhlášce, kterou vydal jeho resort o víkendu. Povinné testování se bude týkat i domovů pro osoby se zdravotním postižením a podobných zařízení.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se