Nechte nás podnikat, vzkázal v televizních zprávách manažer jednoho českého řetězce multikin. Zatímco se veřejnost intenzivně promořuje v hospodách nebo na Kampě, do kinosálů nesmí vstoupit ani noha. Druhá věc je, že není co promítat. Všechny filmové premiéry jsou odsunuté na příští rok. Kina jako společenská zábava dostala po celém světě zásadní ránu. A jako by nestačila vládní opatření, filmová studia se rozhodla přesunout se na internet.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se