Pouze skalní hokejoví fanoušci a nepoučitelní optimisté strávili noc ze soboty na neděli u televizních obrazovek, protože pointa tohoto příběhu byla dopředu jasná. Čtvrtfinále světového šampionátu hráčů do 20 let pak skutečně dopadlo tak, jak se dalo čekat. Český tým vypadl a na medaili mohl opět zapomenout. Favorizovaná domácí Kanada sice vyhrála "jen" 3:0 a mladé Čechy překvapivě nezostudila brutálním výpraskem jako Američané a Švédové, ale to je jediné pozitivum. Paběrkování českého hokeje na mezinárodní scéně konce nemá a nic nenasvědčuje tomu, že by se to mohlo v dohledné době změnit.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se