Sportovním jazykem řečeno, bývalý hokejový brankář Milan Hnilička si dal vlastní gól a další puk se pohybuje nepříjemně blízko jeho branky. Poslanec za hnutí ANO a šéf Národní sportovní agentury se v sobotu zúčastnil v teplickém hotelu oslavy narozenin, čímž porušil vládní opatření proti šíření koronaviru. Vzdal se kvůli tomu poslaneckého mandátu a hrozí mu i konec ve sportovní agentuře. Novým poslancem za hnutí ANO bude bývalý místostarosta Rakovníka Miroslav Samaš.

Vedle Hniličky se oslavy účastnili například místopředseda Rady České televize Jiří Šlégr nebo bývalý premiér Jiří Paroubek. Na oslavě byl také liberecký krajský policejní ředitel Vladislav Husák. Toho policejní prezident k 1. únoru odvolá z pozice krajského ředitele a do ukončení kázeňského řízení ho ponechá na řadové policejní pozici.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se