Vypadá to, že se vláda nadechuje k dalšímu kolu dosud nikoli úspěšného zápasu s koronavirem. Zvažuje nová omezení − například zákaz pohybu mezi kraji. Chystá překopání podpor postiženému byznysu. A připravuje vyšší podporu pro lidi v karanténě. V některých ohledech lze vzkřiknout "konečně". V jiných pozdvihnout obočí. A celkově si povzdechnout, že to pořád není dost a že vláda hází sama sobě klacky pod nohy.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se