Vláda má stále větší a větší problémy najít podporu pro prodloužení stavu nouze. V parlamentu hledá jen těžko a veřejně se ozvali jen hejtmani za ODS, kteří vyzvali poslance k "nalezení řešení". Je jim totiž jasné, že bez nouzového stavu se jejich špatná situace ještě zhorší. Přesto je nechuť k prodloužení nouzového stavu pochopitelná. Protože spousta argumentů, které padají z úst členů vlády, prostě nejsou pravda.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









