Kvůli stále rostoucímu počtu nakažených covidem-19 a přeplněným nemocnicím žádá vláda sněmovnu o vyhlášení dalšího nouzového stavu. Ten současný končí v sobotu. "Epidemická situace se v České republice nadále nelepší, její vývoj je spíše opačný, což podle názoru vlády ukazuje, že výhledově bude nutné přistoupit dokonce ke zpřísňování protiepidemických opatření," stojí ve vládním podkladu, který ve čtvrtek dostali poslanci spolu s návrhem nových, přísnějších omezení.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.




