Kvůli stále rostoucímu počtu nakažených covidem-19 a přeplněným nemocnicím žádá vláda sněmovnu o vyhlášení dalšího nouzového stavu. Ten současný končí v sobotu. "Epidemická situace se v České republice nadále nelepší, její vývoj je spíše opačný, což podle názoru vlády ukazuje, že výhledově bude nutné přistoupit dokonce ke zpřísňování protiepidemických opatření," stojí ve vládním podkladu, který ve čtvrtek dostali poslanci spolu s návrhem nových, přísnějších omezení.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se