Roky bojuje Vojtěch Razima se svojí organizací Kverulant proti nelegální reklamě. A i jeho tlak přispěl k tomu, že před lety začaly mizet nebezpečné billboardy poblíž tuzemských silnic. Kvůli tomu, že upozorňoval na jeden podobný případ na Hradčanském náměstí v Praze, má nyní dvaapadesátiletý muž problémy. A soud jej dokonce poslal podmíněně do vězení za šíření poplašné zprávy.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








