Roky bojuje Vojtěch Razima se svojí organizací Kverulant proti nelegální reklamě. A i jeho tlak přispěl k tomu, že před lety začaly mizet nebezpečné billboardy poblíž tuzemských silnic. Kvůli tomu, že upozorňoval na jeden podobný případ na Hradčanském náměstí v Praze, má nyní dvaapadesátiletý muž problémy. A soud jej dokonce poslal podmíněně do vězení za šíření poplašné zprávy.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se