Slibem nezarmoutíš. Dokonce ani své vlastní voliče. Politické strany v Česku to dobře vědí. Právě teď nám zase slibují, že naprosto zásadně zlepší podmínky pro naše životy, budeme mít spoustu peněz a samé radosti. A vůbec jim nevadí, že to slibují třeba už podruhé, potřetí, a ani se u toho nezačervenají. Zčásti proto, že se spoléhají na to, že máme krátkou paměť. A my ji bohužel krátkou máme. Zčásti proto, že už tak nějak považujeme za normální to, jak moc se nás politici snaží opít rohlíkem. A ono se to normou skutečně stalo.

Jedno staré české přísloví říká, že na slíbené se čeká tři roky. V české politice je to mnohem déle. Nestačí ani jedno celé čtyřleté volební období. Obě současné vládní strany nám toho před čtyřmi lety slíbily opravdu hodně. Něco splnily, to ano, ale přehlídka všeho, co jsme měli mít a nemáme, je o poznání delší. I když u mnohého můžeme být rádi, že zůstalo jen na papíře. Jak říká jiné české přísloví, sliby jsou jako úplněk, neplatí-li zcela, slábnou každým dnem. Tak se pojďme podívat, co všechno ze slibů vládních stran zesláblo tak moc, že to vůbec není. Namátkou:

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 90 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.