Já o tom vůbec takto nepřemýšlím, zdráhal se tento týden v rozhovoru pro HN ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) odpovědět, zda by mu nebylo lépe, kdyby místo návratu do úřadu seděl teď na české ambasádě ve Finsku. Veřejnost má však názor jasný. Aktuální analýza Český volič mapující názory Čechů na aktéry i události koronavirové pandemie ukázala, že Vojtěch je sice nejlépe hodnoceným ministrem zdravotnictví ze čtveřice, která se během pandemie v úřadu vystřídala, ale svým návratem si uškodil.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





