Už podruhé v řadě čeká české žáky i učitele nelehký začátek školního roku. S testováním se zatím počítá jen v září. Studenti, kteří se testovat odmítnou, ale musí počítat s omezeními jako zákaz zpěvu nebo obědvání o samotě. Zástupci škol se také obávají, že kvůli doporučení ministerstva zdravotnictví, aby se příliš nestýkaly různé skupiny žáků, nezvládnou zorganizovat výuku jazyků nebo volitelných předmětů, která často probíhá napříč třídami. O finální podobě fungování škol jednala vláda v pondělí večer.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









