Už podruhé v řadě čeká české žáky i učitele nelehký začátek školního roku. S testováním se zatím počítá jen v září. Studenti, kteří se testovat odmítnou, ale musí počítat s omezeními jako zákaz zpěvu nebo obědvání o samotě. Zástupci škol se také obávají, že kvůli doporučení ministerstva zdravotnictví, aby se příliš nestýkaly různé skupiny žáků, nezvládnou zorganizovat výuku jazyků nebo volitelných předmětů, která často probíhá napříč třídami. O finální podobě fungování škol jednala vláda v pondělí večer.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se