Někteří účastníci středečního semináře o koronaviru mají jasno. Vláda kvůli covidu šlape po právech jednotlivců, omezuje demokracii, tají informace a manipuluje s daty. Kromě toho na setkání v Senátu zazněly i názory, že soudy přestávají bránit právo a sněmovna úplně selhala. Další akci o pandemii, která měla na půdě horní komory v září následovat, senátor Jan Žaloudík (ČSSD) kvůli kritice zrušil. Odborníci i lékařské fakulty se ohradili proti nevyváženému seznamu přednášejících, protože mezi nimi byli převážně popírači pandemie, očkování a nastavených opatření.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se