Po náročném roce s covidem dostali zdravotníci od státu poukaz do lázní, aby si trochu odpočinuli. Jenže osmitisícový příspěvek si letos vybere jen malá část z nich. Ředitelé nemocnic zřejmě nestihnou všechny pracovníky na lázeňský pobyt do konce roku uvolnit. Zejména pokud přijde na podzim další covidová vlna. Mnohé lázně navíc hlásí plné kapacity a zdravotníkům nabízejí jen minimum míst. Příspěvek měl být původně vybrán do konce tohoto roku.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se