Po náročném roce s covidem dostali zdravotníci od státu poukaz do lázní, aby si trochu odpočinuli. Jenže osmitisícový příspěvek si letos vybere jen malá část z nich. Ředitelé nemocnic zřejmě nestihnou všechny pracovníky na lázeňský pobyt do konce roku uvolnit. Zejména pokud přijde na podzim další covidová vlna. Mnohé lázně navíc hlásí plné kapacity a zdravotníkům nabízejí jen minimum míst. Příspěvek měl být původně vybrán do konce tohoto roku.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








