To byste tu školu museli vidět. Je na obrovském pozemku, přes který teče nějaká posvátná řeka, třídy jsou bambusové struktury bez oken, bez dveří, děti tam běhají špinavé od bahna, na velkém hřišti hrají teenageři fotbal. Když jsem se potkal s lidmi, kteří školu založili, zjistil jsem, že je to úplně jiný způsob vzdělávání,“ popisuje nadšeně Dan Frolec svou první zkušenost s Green School na Bali, kvůli které ukončil velmi úspěšnou, více než dvacetiletou kariéru v korporacích, odstěhoval se s rodinou na ostrov a skoro v padesáti začal sám zkoušet podnikat.

Existuje asi mnoho lidí, kteří si teď klepou na čelo, stejně tak jsou lidé, které lehce píchla na hrudi závist. Jak skvělé by bylo mít odvahu na to, vykašlat se na současnou lukrativní, dobře placenou pozici a začít dělat něco jiného? Možná to musíte mít v povaze, napadlo mě, když jsme si s Danem Frolcem povídali o jeho kariéře v korporátu a on začal větou: „Kariéra pro mě neexistuje. Nikdy to nebylo pro mě slovo, které bych používal nebo měl v hlavě. Pro mě byla kariéra vedlejším produktem toho, že jsem dělal, co mě baví, a neslo to dobré výsledky.“

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 90 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.