Komunisté mají za sebou necelý měsíc od historické volební prohry, která je dostala mimo sněmovnu a výrazně jim snížila finanční příspěvek od státu. Europoslankyně a nová předsedkyně KSČM Kateřina Konečná teď v rozhovoru pro HN mluví o potřebě velkých změn i spolupráci s dalšími levicovými stranami včetně ČSSD. V komunálních volbách to podle ní bude přímo „životní nutnost“.

HN: Do čela KSČM jste se dostala pár týdnů po volební prohře, další volby jsou skoro za rok, co teď děláte?

Snažíme se s novým vedením objet všechny kraje a okresy, abychom s nimi probrali, kde ušetřit. Za vedení jsme už pár opatření navrhli. Týkala se jak platů, tak i změn ve stranickém ústředí v ulici Politických vězňů v Praze. Hlavně příští rok nebude jednoduchý, můžeme počítat jen s omezenými zdroji. Vzali jsme si také analýzu jiných stran po prohraných volbách. Chceme ušetřit dovnitř, ale tak, aby to neomezilo naši práci navenek. Abychom byli vidět a mohli pořádat akce, na které jsme zvyklí.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 90 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.