Zda je člověk v jádru dobrý, neutrální, nebo zlý, se stalo jedním z klíčových témat českého pavilonu na Expu v Dubaji. Český stánek spolu s Forem 2000 předvedl nejen české vynálezy, umění a architekturu, ale i témata lidských práv, mezináboženského dialogu, naděje vzdělanosti, ostrah aktivismu a budoucnosti naděje. Bohémie tak vyváží něco, co umíme celkem dobře již od dob Václava Havla: zaujmout debatami svět. Koneckonců máme na to pivní průpravu, co dělat u piva jiného než debatovat. Nač jinak chodit do hospody?

Navíc se tuto debatu podařilo spojit s oslavou 17. listopadu a vysílat ji telemostem přímo na Národní třídu. Kdo by se před těmi třiceti dvěma lety nadál, že jednou se bude část Havlova Fora 2000 – jakoby nic – konat v Dubaji?

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 80 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.