Provozovatel pardubické restaurace Imperial Václav Čermák rezignovaně ukáže na sadu antigenních testů na covid. Nakoupil je ze svých prostředků, aby umožnil neočkovaným lidem návštěvu své restaurace a udržel si tak alespoň část klientely. Teď mu je však několikatisícová investice k ničemu. Vláda od pondělí ruší vstup do restaurací pouze s testem, zůstane jen možnost prokázat se potvrzením o ukončeném očkování nebo prodělané nemoci.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.




