Provozovatel pardubické restaurace Imperial Václav Čermák rezignovaně ukáže na sadu antigenních testů na covid. Nakoupil je ze svých prostředků, aby umožnil neočkovaným lidem návštěvu své restaurace a udržel si tak alespoň část klientely. Teď mu je však několikatisícová investice k ničemu. Vláda od pondělí ruší vstup do restaurací pouze s testem, zůstane jen možnost prokázat se potvrzením o ukončeném očkování nebo prodělané nemoci.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se