Nesmíme podlehnout tomu hroznému tlaku na očkování našich dětí proti nemoci, která je nijak neohrožuje, prohlásil miliardář Karel Janeček na pátečním vyhlášení hudební ankety Český slavík. Strhl tím na sebe kritiku odborníků za to, že zlehčuje onemocnění covid-19 u dětí a popírá vědecké důkazy. V podstatě stejné tvrzení, jakého se dopustil Janeček, ale najdou lidé i na webových stránkách ministerstva zdravotnictví.

Stačí když do webového vyhledávače zadají „covid-19 u dětí“ a mezi prvními odkazy se objeví článek na stránkách ministerstva s názvem „Jak se projevuje covid-19 u dětí? Většinou nijak nebo mírně“ z července minulého roku. Přestože od té doby se znalosti lékařů o covidu významně prohloubily, informace na webu ministerstva zůstaly nezměněny. Překvapuje to i autora a odborného garanta článku, profesora Jana Lebla, dlouholetého přednostu Pediatrické  kliniky 2. lékařské fakulty Univerzity Karlovy a Fakultní nemocnice Motol.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 80 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.