Profesionální dráhu zasvětila kosmetickému průmyslu. Na různých manažerských pozicích v něm působila zhruba čtvrt století. V letech 2013–2017 se ale věnovala oboru diametrálně odlišnému. Zlákalo ji vyzkoušet si vysoký post v představenstvu automobilky. V Opelu se blýskla třeba neotřelou marketingovou kampaní. Dnes třiapadesátiletá Tina Müllerová se pak vrátila do oboru, kde je doma. Více než čtyři roky z Düsseldorfu řídí řetězec parfumerií Douglas. Sází na internetový prodej, což je podle ní před plánovaným vstupem na burzu důležité. Investoři jsou digitalizaci byznysu velice nakloněni.

Douglasu dal jméno skotský mydlář John Sharp Douglas, jenž pocházel z okolí Glasgow a v lednu roku 1821 založil mýdlárnu v Hamburku. Jeho potomci obchod rozšiřovali až do vzniku prvních voňavkářských prodejen v roce 1910. Po fúzích z 60. let minulého století vznikl v roce 1989 současný Douglas Holding. Müllerová jako předsedkyně výkonné rady v něm vytváří to, co v rozhovoru pro časopis Manager Magazin nazvala „čerpací stanicí krásy a pohody“.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 90 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.