Nekončící pandemie, vystřelující inflace, rekordní rozpočtové schodky, zblázněné ceny energie. Ve výrobě chybí pomalu všechno, od čipů až po papír. K tomu ještě hrozba vojenského konfliktu na evropském kontinentu. Co ještě může nastat, aby to bylo horší? A to jsem raději vynechal letité problémy, jako je pokračující klimatická změna celoplanetárně, už klapající důchodová past, dlouhodobě neřešená reforma zdravotnictví, školství, ekonomika stále převážně těžkotonážní. Je snad nějaký důvod k optimismu?
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








