Zdeňka D. z Holešova na Kroměřížsku miluje zvířata. Nejen že pracuje v prodejně s potřebami pro čtyřnohé mazlíčky, ale také se jim snaží pomáhat. Těm opuštěným či nadbytečným například prostřednictvím sociálních sítí hledá nový domov a také shání peníze na péči o ně.

Proto když se doslechla, že na pozemku dopravní firmy na konci města je pes ve zuboženém stavu, hned tam zajela. A viděla pozvracené zvíře, které se nemohlo udržet na nohou. Zavolala policii a veterináře, jenž doporučil utracení. To také provedl po telefonické konzultaci s majitelem Františkem P., který byl v té době v práci.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se