Srbský tenista Novak Djoković může hrát na Australian Open, přestože není očkovaný. Dostal výjimku. Vyvolalo to spravedlivé rozhořčení. Co si mají myslet Australané, kteří byli dva roky vystaveni nejtvrdším covidovým restrikcím na světě? A co další, méně proslulí a tabulkově horší tenisté, kteří by výjimku nepochybně nedostali? „Kdybych nebyl očkovaný já, tak bych měl smůlu,“ rozčarovaně konstatoval třeba Jamie Murray. Prostě Djoković je světová jednička, a tak má extra buřty.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



