Srbský tenista Novak Djoković může hrát na Australian Open, přestože není očkovaný. Dostal výjimku. Vyvolalo to spravedlivé rozhořčení. Co si mají myslet Australané, kteří byli dva roky vystaveni nejtvrdším covidovým restrikcím na světě? A co další, méně proslulí a tabulkově horší tenisté, kteří by výjimku nepochybně nedostali? „Kdybych nebyl očkovaný já, tak bych měl smůlu,“ rozčarovaně konstatoval třeba Jamie Murray. Prostě Djoković je světová jednička, a tak má extra buřty.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se