Pro provozovatele kin to bylo po dvou extrémně špatných letech příjemné překvapení. Nové pokračování pavoučího muže vzali diváci útokem i přes protiepidemická opatření. Jen v Česku snímek Spider-Man: Bez domova, který se v kinech promítá od půlky loňského prosince, přilákal do sálů na 600 tisíc diváků a utržil přes 100 milionů korun. Pro kinaře to byl první jasný signál, že po vynucené pauze kvůli pandemii se návštěvníci do kin přece jen vrátí.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








