Pro provozovatele kin to bylo po dvou extrémně špatných letech příjemné překvapení. Nové pokračování pavoučího muže vzali diváci útokem i přes protiepidemická opatření. Jen v Česku snímek Spider-Man: Bez domova, který se v kinech promítá od půlky loňského prosince, přilákal do sálů na 600 tisíc diváků a utržil přes 100 milionů korun. Pro kinaře to byl první jasný signál, že po vynucené pauze kvůli pandemii se návštěvníci do kin přece jen vrátí.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se