Probudila mě sousedka. Celá ospalá se šourám do koupelny a slyším, jak venku troubí auta jako na svatbě. Běžím k oknu a vidím zlověstné černé vozy – značek Rolls-Royce a Mercedes – ve třech řadách s vlajkami Ruska a znakem „Z“. Stojí v zácpě a bez přestávky troubí, řidiči si dělají selfie s vlajkami, nějaké dítě vylezlo z poklopu s vlajkou „pro prezidenta“ a s fotkou Putina. Včera byla stejná přehlídka, jen auta byla v jedné řadě, dnes jich je třikrát víc. Je mi hrozně, jako by mě tihle lidé měli zítra zabít.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









