Mladí lidé mají pravdu, střední generace to má někdy lehčí. Má kde bydlet, většinou má i nějaké ty peníze. Ovšem když dojde na celonárodní fetiše, třeba na hokejové mistrovství světa, je to obráceně. Tady to má mladá generace mnohem snazší. Ne snad, že by měli mladí u hokeje vysloveně z čeho jásat. Na to jsou výkony českého národního týmu příliš mizerné. Ale aspoň nemusí být každoročně tak trpce zklamaní jako generace střední.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se