Mladí lidé mají pravdu, střední generace to má někdy lehčí. Má kde bydlet, většinou má i nějaké ty peníze. Ovšem když dojde na celonárodní fetiše, třeba na hokejové mistrovství světa, je to obráceně. Tady to má mladá generace mnohem snazší. Ne snad, že by měli mladí u hokeje vysloveně z čeho jásat. Na to jsou výkony českého národního týmu příliš mizerné. Ale aspoň nemusí být každoročně tak trpce zklamaní jako generace střední.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






