Den dětí byl prvním dnem, kdy si řidiči mohli vychutnat slastný moment snížení spotřební daně na benzin a naftu. Nutno říci, že hlasitý jásot se po českých luzích a hájích nerozléhal. Změny v cenách na čerpacích stanicích byly natolik nepatrné, že si jich nikdo ani nevšiml.

A českým řidičům i jejich spolujezdcům náladu nezlepšily ani zprávy, že Německo, náš nejbližší soused, obchodně i geograficky, srazilo ceny benzinu v průměru o 35 centů (cca 8,60 Kč) a že od středy Němci jezdí po celé zemi veřejnou dopravou za sníženou cenu devět eur měsíčně.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se