Den dětí byl prvním dnem, kdy si řidiči mohli vychutnat slastný moment snížení spotřební daně na benzin a naftu. Nutno říci, že hlasitý jásot se po českých luzích a hájích nerozléhal. Změny v cenách na čerpacích stanicích byly natolik nepatrné, že si jich nikdo ani nevšiml.
A českým řidičům i jejich spolujezdcům náladu nezlepšily ani zprávy, že Německo, náš nejbližší soused, obchodně i geograficky, srazilo ceny benzinu v průměru o 35 centů (cca 8,60 Kč) a že od středy Němci jezdí po celé zemi veřejnou dopravou za sníženou cenu devět eur měsíčně.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









