Rozsáhlá korupční kauza Stoka se dál rozrůstá, přestože v ní před měsícem padl nepravomocný rozsudek. Jak nyní zjistily HN, detektivové obvinili bývalé manažery brněnské Správy železnic z manipulací při zadávání veřejných zakázek. Z machinací jsou stíháni i někteří pracovníci Fakultní nemocnice Brno. O korupci v daných institucích již před třemi lety promluvil spolupracující obviněný v kauze Stoka – podnikatel Lubomír Smolka. HN jeho svědectví přinesly před dvěma roky. Smolka před brněnským soudem dostal tříletou podmínku za manipulaci tendrů na radnici Brno-střed.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se