Neprodají akcie a nezbaví se byznysu v zemi, která je kvůli válečné agresi izolovaná od Evropy. Na sankčním seznamu běloruské vlády se ocitlo celkem 190 tamních firem se zahraničními vlastníky z pětadvaceti „nepřátelských zemí“. Společnosti ze Západu mají zakázáno prodat své podíly či jakkoliv vyvést aktiva ze země. Týká se to i sedmi firem z Česka.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









