Byl první, kdo sesbíral potřebných 50 tisíc podpisů k účasti v prezidentské volbě. A tempo, jakým to dokázal, budí pochyby u jeho konkurentů. Zatímco jiní za několik měsíců nasbírali až na pár výjimek nanejvýš 20 tisíc podpisů, bývalý majitel firmy Best Tomáš Březina už po dvou měsících hlásil, že má splněno. Ostatní kandidáti i proto v neformálních debatách při zmínce o Březinových podpisech často citují zlidovělý výrok z komedie Kulový blesk: „A mohla bych je vidět?“ HN Březinu vyzvaly, zda by svoje tvrzení mohl doložit a zároveň detailněji popsat, jak toho docílil. Šéf Březinovy kampaně Jaroslav Navrátil po několika dnech nabídl osobní setkání. I se zmíněnými podpisovými archy.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 90 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.