Jeden slavný český politik by řekl, že je to nevýhra. Ano, ANO má „jen“ zhruba stejně hlasů i mandátů jako před čtyřmi lety. A jeho provozovatel Andrej Babiš se proto v sobotu odpoledne při sčítání hlasů tvářil, jako kdyby mu právě někdo při parkování poškrábal jeho obytný automobil s nápisem „Za Babiše bylo líp“. Chtěl přece referendum o vládě, chtěl ji svým drtivým vítězstvím rozložit a zničit. A to se nestalo.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.




