Tvrdá kampaň před volbami do Senátu bude mít nejspíš soudní dohru. Kandidáti ANO totiž chtějí žalovat předsedkyni TOP 09 a šéfku Poslanecké sněmovny Markétu Pekarovou Adamovou. Ta na sociálních sítích v rámci kampaně napsala, že „lidé z ANO chtějí využít Senát jako úkryt před vězením“.
„Nesmírně mě to urazilo,“ reagovala pro HN na tento výrok vítězná kandidátka hnutí ANO z Karlovarského kraje Věra Procházková. Podle svých slov proto zvažuje další právní kroky.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.




