Zakladatel zkrachovalé kryptoburzy FTX Sam Bankman-Fried možná brzy vymění apartmán na Bahamách a své charakteristické triko s kraťasy za oranžový mundúr v americké věznici. V pondělí večer totiž skončil na Bahamách, kde FTX sídlí, ve vazbě a čeká na vydání do Spojených států. Bahamská policie ho zatkla na žádost amerických úřadů, které tak při vyšetřování pádu FTX postupují podstatně rychleji, než se očekávalo. Podle právníků to může naznačovat, že disponují velmi silnými důkazy a chtějí zabránit útěku Bankmana-Frieda ze země.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.




