Sejde se Brit, Američan a Nizozemec… a dělají v Praze diplomacii na Twitteru. Taková je realita, na kterou znovu upozornil příchod amerického velvyslance Bijana Sabeta a jeho britského kolegy Matta Fielda. Ti svou misi zahájí tuto středu, kdy předají své pověřovací listiny prezidentu Miloši Zemanovi. Brit se ale už představil české veřejnosti videem s hashtagem #JsemTuNovej, Američan na něj navázal s tím, že #JsemTuTakyNovej, a nyní vesele debatují i s nizozemským velvyslancem Daanem Huisingou například o tom, které české knihy by si měli přečíst (v Londýně vede Válka s mloky).
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









