Můžete si koupit televizi za půl milionu korun nebo ještě dražší, ale už za rok může být v něčem horší než nové modely za pár tisíc. Chytré televize zkrátka časem hloupnou, jak se naposledy ukázalo při spuštění nových streamovacích služeb iPrima+ a SkyShowtime. Průvodní potíže připomněly, že nestačí pouze zákazníkům nabídnout možnost udělat si z krabice od televize domeček pro kočku.

Majitelé chytrých televizí v Česku se začali rozčilovat hned po středečním spuštění nové služby SkyShowtime. Na svých obrazovkách ji automaticky neviděli, a přišli tak třeba o nestárnoucího Toma Cruise a jeho nový Top Gun. Podobnou situaci zažili před týdnem se startem služby iPrima+. Zákazníci se naštěstí mohou podívat se do obchodu s aplikacemi, kde novinky najdou a nainstalují si je. Za pár let však může být všechno jinak.

Zbývá vám ještě 80 % článku
První 2 měsíce předplatného za 40 Kč
  • První 2 měsíce za 40 Kč/měsíc, poté za 199 Kč měsíčně
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Všechny články v audioverzi + playlist
Máte již předplatné?
Přihlásit se

Baví vás moderní technologie? To byste si neměli nechat ujít newsletter Týden s technologiemi, díky kterému dostanete do téměř pravidelného pátečního e-mailu to nejzajímavější dění a produktové novinky za celý týden.