Ještě loni si dopravci nejvíc stěžovali na vysoké ceny nafty a elektřiny, které jim snižovaly zisky. Letos už ale mají problém také s obratem, protože se na jejich byznysu projevuje ochlazení poptávky domácností i firem. Zboží se začíná vozit méně, což HN potvrdily firmy napříč celým oborem, ať už dopravci převážejí náklad po železnici, silnici nebo po moři.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











