Koalice zažije ve sněmovně peklo, pravil Andrej Babiš. Vyvolává to řadu zajímavých asociací. Například, jestli si sám sebe představuje jako Belzebuba a Havlíčka se Schillerovou jako démony a zdali by ho za to Pražské Jezulátko, které podle vlastního tvrzení nosí v kapse, pochválilo.
Ale Andrej Babiš si podobné otázky neklade a jde rovnou na věc – tak, jak se to právě hodí. Takže svoje obstrukční peklo otevírá už dnes. My si ale můžeme položit otázku, zda je to v pořádku.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





