Pojďte, zkusíme nějaké místo najít!“ slýchávají o víkendu často hosté nového bistra Šodó v pražských Dejvicích. A na začátku února, kdy otevřelo, zaznívalo tohle přivítání takřka každý den. Šlo o jednu z nejočekávanějších událostí pražské gastroscény a milovníci dobrého jídla se zkrátka nemohli dočkat, s čím přijdou ti, kteří vědí, co je dobré. Šodó totiž společně otevřely dvě dvojice známých food blogerů: PG foodies, tedy manželé Petr a Gabriela Ogurčákovi, kteří stojí i za úspěšným karlínským bistrem Etapa, a Taste of Prague neboli Honza a Zuzana Valentovi, nadšení cestovatelé za jídlem a pořadatelé oblíbených foodie tours Taste of Prague po metropoli i mimo ni.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








