Fotbaloví fanoušci britského West Hamu a italské Fiorentiny se předvedli při středečním finále Evropské konferenční ligy. Policie musela přes dvě desítky fandů kvůli bitkám pozatýkat, tři si vyslechli obvinění z výtržnictví a útoku na veřejnou osobu. Městské služby se musely následně vypořádat s nepořádkem v ulicích.
Kdo ale neprodělal, jsou bary a restaurace v centru Prahy. Během čtyř dnů, kdy tady fanoušci pobývali, se jim zvedaly tržby o desítky procent. Vyplývá to z analýzy dat společnosti Dotykačka.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





