V rámci vládních ozdravení veřejných rozpočtů chce stát v příštích dvou letech ušetřit na dotacích 54,4 milionu korun. Podle dřívějších vyjádření členů vlády mělo celou třetinu z této částky zajistit proškrtání dotací pro podporované zdroje v čele s fotovoltaickými elektrárnami postavenými v letech solárního boomu 2009 a 2010.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









