Na nově vzniklé ekonomické lyceum nastoupila dcera Jitky Vašíčkové minulé září. Po dvou měsících ale zjistila, že jí škola nevyhovuje, a rozhodla se přestoupit na jinou. Vašíčková popisuje, že ztratila důvěru v soukromou Vysokou školu ekonomie a managementu (VŠEM), která lyceum pod hlavičkou Akademie VŠEM provozuje. Záhy však zjistila, že i přes ukončení smlouvy chce škola po rodině doplatit všechny čtyři roky studia a ještě něco navíc. A vše skončilo u soudu i přesto, že se VŠEM rozhodla ekonomické lyceum po necelém roce uzavřít.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









