Za necelé dva týdny se na autodromu v Mostě pojede letošní osmá zastávka mistrovství světa superbiků, tedy méně známé sestry motocyklového závodu MotoGP. Její organizace má však hořkou pachuť. Automotoklub Most (AMK Most), který závod pořádá, kumuluje z předchozích dvou ročníků ztrátu a jeho vedení se obává insolvence.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.




